10:57, 20.04.2020

Менше звернень - менше хворих. Степанов пояснив різке зменшення захворюваності

За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, за останню добу зафіксовано різке зниження захворюваності коронавірусом в Україні. На думку МОЗ, просто люди в свята менше зверталися за допомогою

поділитись:
Менше звернень - менше хворих. Степанов пояснив різке зменшення захворюваності - фото 1

Сьогодні, 20 квітня, міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що в святкові дні українці рідше зверталися до медиків за допомогою. Можливо, з цим пов'язана і невелика кількість нових випадків зараження. Крім того, деякі області взагалі не подали даних про проведені в ці дні дослідження.

Степанов доручив головному санітарному лікарю Віктору Ляшку встановити, в чому причина.

"За минулу добу проведено 1988 досліджень методом ПЛР. Така низька кількість тестів пов'язана з тим, що, по-перше, кількість людей, які звернулися з відповідною симптоматикою і яким необхідно було проводити ПЛР, на Великдень зменшилася, але і з іншого боку, за минулу добу сім областей не подали жодної інформації з тестування українців на коронавірус. Це Вінницька, Луганська, Чернівецька, Чернігівська, Сумська, Херсонська та Хмельницька області. Це неприпустимі речі, тому я вже дав відповідні доручення головному санітарному лікарю Віктору Ляшку, який з'ясовує причину цієї ситуації, з чим це пов'язано, і після того, як ми отримаємо відповіді, будемо вже робити висновки ", - сказав Степанов.