18:09, 10.09.2019

Мешканці п'ятиповерхівки на проспекті Будівельників скаржаться - їх будинок руйнується

поділитись:
Мешканці п'ятиповерхівки на проспекті Будівельників скаржаться - їх будинок руйнується - фото 1

У стінах - наскрізні тріщини, а фундамент просів так, що обвалилися сходи. Мешканці п'ятиповерхівки на проспекті Будівельників скаржаться - їх будинок руйнується, а самі впоратися - не можуть. Тому по допомогу звернулися до міста - адже існує декілька програм підтримки ОСББ. Проте від житловиків отримують тільки відмови. Чому?


Величезні щілини майже у кожній квартирі, показують мешканці. З'являються дірки на стелі, біля вікон, тріскається навіть підлога та обсипається цегла з піддашків. На першому поверсі й зовсім обвалилися сходи. Постраждала пані Алла. Жінка згадує, несла відро з виноградом, тільки стала на першу сходинку....


«И в подвал! стенка эта уже лежала кирпичная, под боком у меня такие штыри ржавые, я не знаю, как я не поранилась, я б уже на кладбище была».


Усі проблеми - через підвал - упевнені люди. Через вологу там росте пліснява. Додають - будинок не ремонтували понад пів сторіччя. Два роки тому мешканці створили ОСББ. Та почали наводити лад самостійно.


«Мы сделали пять работ, т.е. которые дает город, это мини-проекты. Мы съэкономили я думаю пол миллиона и у нас есть важная проблема на усиление фундамента, который город...я думаю в силах помочь. Нас не пускают дальше, нам это не понятно» - розповідають мешканці.


Запевняють - по допомогу зверталися до житловиків 12 разів. Прохали занести будинок до міської програми капітальних ремонтів. У відповідь у департаменті надали документи, де написано що будівля - не аварійна.


За роз'ясненнями ми звернулися до директора департаменту житлово-комунальної інфраструктури Ігоря Бабека. Він запевняв, що є будинки, які більше потребують капітального ремонту. Тому поки що мешканцям 119 будинку на проспекті Будівельників тільки залишається чекати на свою чергу.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.