15:48, 14.08.2020

Мешканці Сартани вимагають повернути їм право голосу

Щоб виключити Сартанську ОТГ з переліку громад, де вибори неможливі, мешканці зібрали понад 5000 підписів під зверненням до Президента України та голови Донецької ОДА.

поділитись:
Мешканці Сартани вимагають повернути їм право голосу - фото 1

Сьогодні біля будівлі Донецької обласної військово-цивільної адміністрації в м. Маріуполь відбулося мирне зібрання жителів Сартанської ОТГ.

Люди зібралися з вимогою невідкладно переглянути та надати до ЦВК оновлені висновки, щодо проведення виборів на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей, аби жителі мали можливість взяти участь на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Люди наполягають на тому, що в більш складні і небезпечні для жителів громади роки, успішно відбулися вибори, як до місцевих рад, так і вибори Президента України і до Верховної Ради. І не розуміють чому зараз на їх права ставлять хрест.

Звернення жителів прийняв радник голови Донецької ОДА в м. Маріуполь Микола Трофименко.

Нагадаємо, 8 серпня 2020 року Центральна виборча комісія України своїм рішенням визначила територіальні громади Луганської та Донецької областей, на території яких неможливе проведення місцевих виборів цієї осені. Йдеться не тільки про окуповані території Донбасу, а й про підконтрольні українській владі населені пункти і об’єднані територіальні громади.

 

Подробиці у відео: