19:35, 27.10.2020

Металурги закупають для лікарень Маріуполя додатковий кисень

Кисень у потрібних об'ємах. Металургійні підприємства Групи Метінвест продовжують допомагати лікарням необхідним обладнанням та працівниками.

поділитись:
Металурги закупають для лікарень Маріуполя додатковий кисень - фото 1

У міській лікарні №1 триває підготовка до прийому хворих на Covid-19. Пацієнтів з гематології та нефрології перевели до інших відділень. Кожне місце оснастили розетками для підключення діагностичної апаратури та додатковими кисневими пунктами. За словами завідувача відділення, прийом хворих розпочнеться вже цього місяця.

«30 числа перед нами поставлено завдання, щоб ми почали працювати. Швидше ми будемо включатися, і там вже, я думаю, цього цілком вистачить, щоб забезпечити всіх», - каже завідувач відділення міської лікарні №1 Олександр Жук.

Забезпечити лікарні киснем допомагають металурги Групи Метінвест. Роботи зі встановлення рамп та киснепроводу одночасно проходять у трьох медичних закладах міста.

«Бачачи таку ситуацію в місті, ми звернулася до комбінату Ілліча для того, щоб нам допомогли провести кисневі точки в установу нашої лікарні. Стаціонарно тут буде лежать хворих з Covid-9 45 осіб, підключених до кисню», - розповіла директорка міської лікарні №1 Лариса Мамаєва.

Для цілодобового обслуговування кисневих пунктів комбінат імені Ілліча забезпечить лікарню кваліфікованим персоналом, каже головний енергетик підприємства.

«Ці співробітники будуть проводити відключення, підключення балонів. Розвантаження, подгрузки. Це спеціально навчені люди. Близько ста балонів на добу буде. Зараз у нас вже без ЦИХ точок ми возимо близько 400 балонів на добу по шести лікарнях міста», - зазначив головний енергетик комбінату ім. Ілліча Олександр Власов.

Усього в маріупольських лікарнях з'явиться понад 200 додаткових місць для інтенсивного лікування хворих на ковід. На це підприємства Групи Метінвест направили близько 17 мільйонів гривень.