19:20, 14.08.2020

Металургійний комбінат "Азовсталь" святкує 87-річчя

Десятки років успішної праці та професійного розвитку. До Дня народження на металургійному комбінат "Азовсталь"  Групи Метінвест кращих нагородили почесними грамотами.

поділитись:
Металургійний комбінат "Азовсталь" святкує 87-річчя - фото 1

12 серпня 1933-го. День, коли доменна піч №1 видала перший чавун. Його вважають днем народження комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. До свята найкращим металургам вручили почесні грамоти. Подяку отримав і пан Олександр. Чоловік 6 років працює на підприємстві. Розповідає, аби покращити свій професіональний рівень, постійно вчиться. А його ініціативи завжди підтримують колеги та керівники.

«Підтримка як в цеху, так і керівництво комбінату - направляє, навчає, не дає зупинитися на місці і весь час підштовхує рухатися вперед, не зупинятися на досягнутих результатах», - каже бригадир рельсобалочного цеху комбінату "Азовсталь" Олександр Горовий.

Почесну грамоту за високі досягнення в роботі отримала і пані Світлана. Жінка вже 36 років працює на комбінаті.

«Я не уявляю іншої роботи, або, навіть в іншому цеху. Мені дуже подобається цех, подобаються люди: майстри, робітники. Я вдячна, що у мене такий колектив», - розповідає машиністка крана комбінату "Азовсталь" Світлана Вороніна.

Сьогодні підприємство виробляє продукцію для всього світу. Також займаються оновленням обладнання і реалізацією екологічних проєктів. Планомірно модернізують доменне та конвертерне виробництво.

«Високий рівень професіоналізму нашого колективу. Ми сьогодні не знизили, а збільшили план, в якому працюємо. Ми не пішли від постійних, як ми говоримо, ключових клієнтів. Тому сьогодні такий знаменний для нас день, мені дуже приємно вручити вам ці нагороди», – наголосив генеральний директор комбінату "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі.

Професіоналізм металургів комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест відзначають в Європі та країнах Близького Сходу. На підприємстві планують і далі впроваджувати сучасні технології.