14:43, 02.01.2020

Мінсоцполітики роз'яснило нюанси призначення субсидій

При призначенні житлової субсидії враховуються доходи подружжя незалежно від їх місця реєстрації

поділитись:
Мінсоцполітики роз'яснило нюанси призначення субсидій - фото 1

Про це йдеться в роз'ясненні Міністерства соціальної політики на сторінці в Facebook.

"Субсидія призначається, і під час призначення житлової субсидії враховуються доходи подружжя незалежно від їх місця реєстрації, крім осіб, які проживають в селі або селищі, яким виповнилося 60 років", - йдеться в повідомленні.

Зокрема зазначається, що згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженому постановою Кабміну № 848, житлова субсидія призначається, виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства.

Так, до складу домогосподарства входять особи, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), на яких розраховуються соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, і доходи яких враховуються при призначенні житлової субсидії.

Також в Мінсоц повідомляють, що при призначенні житлової субсидії враховуються доходи членів сім'ї особи зі складу домогосподарства в разі, коли адреса їх зареєстрованого (фактичного) місця проживання відрізняється від адреси домогосподарства.

При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються.