14:50, 17.01.2020

Минулої доби на пожежах в Україні загинуло 11 громадян

Упродовж минулої доби, 16 січня, на 60-ти пожежах в Україні загинуло 11 громадян. Водночас шестеро людей отримали травми різного ступеню тяжкості. Найчастіше гинуть люди внаслідок власної необережності.

поділитись:
Минулої доби на пожежах в Україні загинуло 11 громадян - фото 1

Основними причинами виникнення пожарів є:

  • порушення правил експлуатації пічного опалення та електричних побутових нагрівальних приладів;
  • необережність під час паління;
  • залишення без нагляду сірників та запальничок у доступних для дітей місцях.
  •  
"Так, троє людей загинуло у Чернігівській області. Двох загиблих чоловіків виявили вогнеборці під час розбору конструкцій згорілого двоповерхового дачного будинку в с. Мажугівка, Чернігівського району. Ще одна смертельна пожежа сталася цього дня в м. Городня Городнянського району області. На Житомирщині необережність під час паління спричинила дві пожежі із загиблими в місті Малин та в смт Чоповичі. Ще одне життя вогонь забрав під час пожежі, що сталася через коротке замкнення електропобутового приладу в одному з будинків на Вінниччині. Також смертельні випадки зафіксовано у Волинській, Львівській, Харківській, Хмельницькій та Черкаській областях", - повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України.

Загалом, з початку 2020 року показник загиблих та постраждалих на пожежах становить вже 129 та 95 осіб відповідно. При цьому, із 2 144 пожеж, більше половини випадків сталися саме у помешканнях громадян.