12:08, 09.06.2021

Минулої доби у Маріуполі було знеструмлено 88 трансформаторних підстанцій

Без світла залишилися близько 6 тисяч абонентів. Сьогодні світло фахівці ДТЄК обіцяють повернути всім заявникам. Фахівці компанії продовжують працювати в посиленому режимі.

поділитись:
Минулої доби у Маріуполі було знеструмлено 88 трансформаторних підстанцій - фото 1

В аварійно-відновлювальних роботах задіяні 8 бригад, 11 одиниць техніки, в тому числі, 3 вишки. Енергетики відновлюють роботу 52 трансформаторних підстанцій в Приморському і Центральному районах.

Вчора о 18-30 через сильну зливу, що тривала весь день, і затоплення місцевості в Приморському районі була відключена підстанція «Порт-35». В результаті цього було знеструмлено 50 трансформаторних підстанцій в районі порту, що живлять селище Моряків і прилеглі вулиці. Робота ТП буде відновлена ​​після відкачування води і профілактики обладнання підстанції «Порт-35».

Такої зливи Маріуполь не бачив 30 років, кажуть метеорологи. З 1 по 4 червня випало 85,5 мм опадів при місячній нормі 50 мм. А станом на 8 червня, місячна норма за кількістю опадів була перевищена у два рази. За прогнозами синоптиків, 9 червня на території Донецької області очікуються грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (1 рівень небезпеки, жовтий).

Сьогодні у місті пройшло засідання спецкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Подробиці покажемо у вечірньому випуску новин.