19:35, 03 вересня

Міський голова підписав меморандум про співпрацю з ОСББ на Лівому березі

Із дітлахами - робив селфі та розмовляв про школу. Із дорослими - відкривав затишні двори та підписував меморандуми про співпрацю. Міський голова Вадим Бойченко зустрівся з мешканцями двох будинків на Лівобережжі.

поділитись:
Міський голова підписав меморандум про співпрацю з ОСББ на Лівому березі - фото 1

88 будинок на вулиці Воїнів-Визволителів. Після того, як взяли на себе відповідальність за власне житло люди мають і гроші, і повноваження, розповідає голова ОСББ. Затишний двір, капітальний ремонт покрівлі, участь в енергоефективних програмах. Як наслідок, заощаджені кошти, які об’єднання витрачає на власні потреби.

«Це 30 тисяч ви економите на рік. У куди ви їх витрачаєте?», - питає мер.

«Ремонти робимо в під'їздах».

Затишний двір - це пріоритетний проєкт мера. За 5 років на розвиток ОСББ із міського бюджету надійшло 800 мільйонів гривень. Облаштували сотні дворів.

Мешканці сусіднього, 90 будинку організували ОСББ кілька років тому. За цей час замінили інженерні комунікації, освітлення, частково відремонтували фасад. На черзі - нові вікна та утеплення
Меморандум про співпрацю Вадим Бойченко підписав одразу із двома головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Свою підтримку мер пообіцяв і надалі.

«Це сьогодні перезавантаження всієї системи ЖКГ в Маріуполі. І, щоб ви розуміли, таке ніде не відбувається», - наголосив Вадим Бойченко.
Читайте також: Читайте також: У Маріуполі половина житлового фонду в ОСББ