19:15, 12 лютого

Міськрада: У Маріуполі 250 білбордів встановлені незаконно

Торік у Маріуполі демонтували понад 80 споруд. На черзі ще 100.

поділитись:
Міськрада: У Маріуполі 250 білбордів встановлені незаконно - фото 1

Не ближче, ніж за 100 метрів, та лише при окружних дорогах. Саме такі правила діють у Маріуполі для білбордів. Нині центральні вулиці міста потроху звільняють від реклами, аби не псувати історичний вигляд.
За останні 5 років рекламні щити неодноразово ставали повноцінними учасниками дорожньо-транспортних пригод, розповідають патрульні.

Аби такі білборди не псували вигляд міста і не відволікали водіїв, у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт. Зокрема його автори пропонують заборонити розміщувати рекламу на відстані менше 10 метрів від краю доріг.

Торік у Маріуполі демонтували понад 80 споруд. На черзі ще 100. Незаконні та аварійні конструкції прибирають за рішенням виконкому. Також у департаменті розробили схему розміщення рекламних щитів.

«Якщо власник сам не прибирає, то ми прибираємо. Це в основному зараз піде проспект Будівельників - там дуже багато конструкцій, вулиця Купріна, бульвар Шевченка. На Куїнджі знову ж залишається багато конструкцій. У місті всього 270 бігбордів залишилося, з них 250 - незаконних», - зазначила начальниця управління містобудівництва та архітектури міської ради Наталя Овчаренко.

Відстежити встановлення та демонтаж білбордів можна завдяки онлайн-реєстру міської ради.