11:11, 05.09.2019

"Місто для людей". Карати не можна помилувати. Де поставили кому?

"Місто для людей". Карати не можна помилувати. Де поставили кому? 05.09.2019

поділитись:
"Місто для людей". Карати не можна помилувати. Де поставили кому? - фото 1

Сьогодні на сесії міської ради обговорювали питання роботи керівної компанії «Місто для людей». Після тривалої перевірки, аналізу та вивчення документації постійна депутатська комісія прийшла до висновку, що потрібно розірвати договір з «Місто для людей» в односторонньому порядку.

За словами депутата Анатолія Шеретько, негаразди у роботі керівної компанії розпочалися ще у момент участі у конкурсі. Перед тим, як зайти на ринок Маріуполя, в неї була можливість оглянути будинки, які будуть обслуговувати. Цього зроблено не було, каже депутат. А тому квартирна плата заявлена на конкурс не відповідала реальним затратам. Проте пропозиція «Міста для людей» виглядала найпривабливішою.

Далі більше – фонду оплати не вистачало на обслуговування будинків, численні скарги маріупольців ігнорувалися, житлові проблеми накопичувалися як сніговий шар. На початку роботи на балансі «Міста для людей» був 1031 будинок. На сьогодні 238 вже створили ОСББ чи змінили керуючу компанію. Ще 222 будинки готують документи до виходу зі складу «МДЛ».

Тільки за 2019 рік до керуючої компанії подано 67 тисяч звернень від маріупольців, скільки з них в роботі – невідомо. Адже керівництво «Міста для людей» не надало документи, сказав Анатолій Шеретько.

А тому депутатська комісія наполягає на достроковому розірванні договору «Містом для людей». Треба оголосити новий конкурс та обрати нову керуючу компанію.

Міський голова Вадим Бойченко виступив проти такого рішення. За словами мера:


"Після розірвання договору керуюча компанія може подати позов до суду. І поки будуть тривати засідання, а вони можуть затягнутись на роки, будинки та проблеми їх мешканців будуть у підвішаному стані".

Ігорь Бабек – директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури зазначив:

«Сьогдні законодавець дає нам тільки два шляхи – створення ОСББ та перехід до іншої керуючої компанії. Проте обидва ці рішення повинні прийняти виключно мешканці будинків».

Міський голова дав місяць на вивчення цього питання.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram