14:55, 15.06.2020

МОЗ оприлюднило список країн «чевоної» зони – туристи з яких повинні обсервацію

Станом на 15 червня у «червоній» зоні 50 країн.

поділитись:
МОЗ оприлюднило список країн «чевоної» зони – туристи з яких повинні обсервацію - фото 1

Нагадаємо, під час карантину пропуск людей з-за кордону здійснюється в залежності від того наскільки поширене захворювання COVID-19 в країні звідки вони летять.

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило список країн, які за показниками захворюваності на COVID-19 віднесено до «червоної» та «зеленої» зон.

У «червоний» список потрапляють державами із значним поширенням COVID-19. Країни, де кількість активних випадків захворювання на COVID-19 становить більше ніж 40 осіб на 100 тис. населення.

Обсервації не підлягають громадяни (піддані) держав із значним поширенням COVID-19, які не перебували на території цих держав протягом останніх 14 днів, працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей, водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад, учасники зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою.

Також уникнути обсервацію зможуть ті, хто дасть згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома».

Дивитись СПИСОК країн.