19:10, 16 жовтня

На базі лікарні №1 створять відділення екстреної допомоги та відремонтують хірургію

У місті продовжують оновлення медичних закладів за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

поділитись:
На базі лікарні №1 створять відділення екстреної допомоги та відремонтують хірургію - фото 1

Міська лікарня №1. Хірургічний корпус, відділення екстреної медичної допомоги. Будівлю звели сторіччя тому і відтоді капітального ремонту не проводили. Утім з початку серпня корпус почали реконструювати в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

"Ось така синергія, отримають наші лікарні тільки плюс тому, що ми будемо розвиватися швидко і наші жителі найближчим часом отримають тільки гідну медичну допомогу і наші лікарі будуть працювати тільки в комфортних умовах", - каже директорка лікарні Лариса Мамаєва.

Закінчити роботи планують вже наприкінці листопада. Наразі деякі лікарі вже приймають пацієнтів у відремонтованих кабінетах, також до відділення під'їжджають швидкі.

"Це вже зовсім нові правила, які розроблені саме так, щоб вся увага була прикута до пацієнта, до його стану, до стабілізації. Швидка діагностика, швидкі лабораторні дослідження - все в одному місці, все навколо пацієнта і тільки після встановлення діагнозу він підіймається вже до палати і лікується далі", - наголошує заступниця міського голови Ксенія Сухова.

Цей проєкт реалізують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». За рахунок держави - зовнішні та внутрішні роботи, за кошт міського бюджету - наповнення необхідним обладнанням.

"Ми бачимо, як оновлюються лікувальні установи нашого міста. Ми бачимо зараз, як запускається відділення екстреної медичної допомоги, кардинально по-іншому, кардинально по-новому. Це дозволить надавати на рівень, на два вище допомогу", - зазначає директор Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 Євген Матвеєв.

Нині у містечку першої лікарні розпочали оновлення лікувального відділення, де ремонтники одночасно зайшли на чотири поверхи.