19:07, 29 вересня

На Білосарайській косі пройшли навчання резервістів

Вибухи біля моря та гелікоптер над житловими будинками. Сьогодні під Маріуполем було гучно. Тривають навчання резервістів Збройних сил України. Вони тренуються разом із військовослужбовцями окремої бригади територіальної оборони.

поділитись:
На Білосарайській косі пройшли навчання резервістів - фото 1

На узбережжі Білосарайської коси тренуються близько 800 військовослужбовців та резервістів. Навчання розпочалися тиждень тому.

Захопили судно і хочуть взяти під контроль усе узбережжя Білосарайської коси. Так, за легендою на штаб територіальної оборони нападають вороги. Аби ліквідувати диверсійно-розвідувальну групу тут зібралися усі силові відомства.

Перехоплюють порушників на воді, але деяким вдалося взяти будівлю. Аби дати відсіч збройній агресії, залучають гелікоптер.

Вороги пробралися і до іншої будівлі. Військовослужбовці застосували гранатомети. А потім рятували поранених та гасили умовну пожежу.

«Відпрацювали всі служби на відмінно. Ми бачили, як вони виконували завдання, які перед ними були поставлені штабом територіальної оборони», - розповіла голова Маріупольської районної держадміністрації Наталія Букрєєва.

 

«Українська армія стає однією з найсильніших армій в Європі. Тому такі навчання, взаємодії між структурними підрозділами, між силовим блоком дають нам можливість ставати ще сильнішими», - зазначив голова Маріупольської районної ради Степан Махсма.

Бійці оновили практичні знання з тактичних дій під час бою, корегування мінометного вогню, з виявлення і знищення диверсійних груп противника. Відпрацювали разом із правоохоронцями, рятувальниками, прикордонниками та СБУ.

«Це те, що на жаль, не працювало ефективно в 2014 році. У разі виникнення ситуацій, де необхідно застосовувати підрозділи територіальної оборони, як ми сьогодні побачили на навчаннях, буде чіткість і злагодженість дій», - відзначив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

Стратегічні командно-штабні навчання складаються з чотирьох етапів. Завершаться тренування першого жовтня.