19:35, 21.10.2019

На Донеччині активізувалися автокрадії

На Донеччині активізувалися автокрадії 21.10.2019

поділитись:
На Донеччині активізувалися автокрадії - фото 1
Понад сто авто в Донецькій області. З них чотирнадцять - у Маріуполі. Саме такий "улов" автокрадіЇв за останній рік. Як захистити свою власність від злочинців і в скільки стане якісна сигналізація машини?


Прокинулись - а авто немає. Катерина розповідає, понад тиждень тому в її батьків украли іномарку - Деу. Родина мешкає в приватному будинку. Машину щоночі залишали на вулиці - за парканом.

"Ми завжди залишаємо машину біля двору, закриваємо її. Собака у дворі. У нас всі сусіди так залишають машину, район не кримінальний, все було добре. Для мене було шоком, коли мені тато сказав про це. Тому що скільки я живу на своїй вулиці, на своєму районі, такого у нас ніколи не було".

Тому - додає дівчина - на автівці не було жодної захисної системи.

Сергій - за кермом майже 10-ть років. На його думку - сигналізація стане в пригоді кожному водію. Чоловік запевняє - варіантів - багато.

"Це механічна охорона, це замки на перемикання швидкостей. Додатково інші способи захисту. Це замки на капот, якісь обманки, що б можна було знеструмити. Що б машина не заводилася. Є й такі варіанти. В основному вони виручають, ну хоча б відлякують. Можна так сказати ".

Спеціалісти кажуть, за найпопулярніші захисні системи, зазвичай, правлять приблизно 20-ть тисяч гривень. Проте - можливо знайти і дешевше. Але чим надійніша сигналізація - тим і коштує більше.

Така система показує, де знаходиться авто, стверджують фахівці. Тому при викраденні його можна буде знайти за навігатором. А правоохоронці наголошують - найдієвіший додаток до якісної сигналізації - пильність і уважність власника транспорту.

Якщо ж біда вже трапилася - негайно телефонуйте 102. Або зверніться до найближчого відділення поліції.