11:09, 25 березня

У Донецькій області інтернет-шахраї наживаються на продажу захисних масок і антисептиків

Жителям Донеччини пропонували купити антисептики та захисні маски. Оголошення розміщували на сайтах і в соціальних мережах. А головна вимога продавців - це гроші вперед. Проте товар покупці так і не отримали.

поділитись:
У Донецькій області інтернет-шахраї наживаються на продажу захисних масок і антисептиків - фото 1

Тільки за останні два дні поліцейські зареєстрували 4 оголошення від фальшивих продавців, які пропонували придбати у них медичні засоби.

"Серед потерпілих опинився житель Слов’янська, який перерахував за маски, яких не існує, 30 тисяч гривень. Бажання купити антисептичний засіб у неперевіреного продавця коштувало жінці з Маріуполя майже тисячі гривень. На гачок аферистів також потрапили двоє жительок Покровська, які втратили на двох 6 тисяч гривень", - повідомляють в прес-службі поліції.

Крім того, в інтернеті почала поширюватися неправдива інформація про службу безкоштовного обстеження населення та видачу дезінфекційних засобів. Пенсіонери, люди з інвалідністю, малозабезпечені нібито будуть обслуговуватися в першу чергу. Проте більшість телефонних номерів, які були вказані для довідок, належали інтернет-магазинам медичних товарів.

Нині правоохоронці перевіряють кожне повідомлення про продаж медичних товарів.

Маріупольців закликають купувати предмети безпеки тільки в аптечних закладах та не перераховувати гроші, не отримавши товар.