19:50, 12.09.2019

На Донеччині батальйони здали поліції більше 10 тон зброї

На Донеччині батальйони здали поліції більше 10 тон зброї 12.09.2019

поділитись:
На Донеччині батальйони здали поліції більше 10 тон зброї - фото 1
Гранатомети, автомати і вибухівка. Усього - понад 10 тон зброї отримали поліцейські від добровольців. Військовослужбовці передали озброєння, бо завершують службу.

П'ять років на Донбасі. Добровольчі батальйони ім. Шейха Мансура, ОУН і 8-й Української добровольчої армії вирішили завершити службу на передовій. Учора військові передали зброю правоохоронцям.

«Ми приймаємо для себе рішення допомогти їм знаходити зброю і боєкомплекти, які повинні залишатись на війні, а не на території мирної України» зазначає командир 8 батальйону української добровольчої армії Андрій Гергет.

Аби проконтролювати процес передачі боєприпасів, приїхав В'ячеслав Аброськін. Перший заступник голови нацполіції дякує добровольцям за вчинок.

«Они воевали, они его использовали, пришло время отдать его стране. На сегодняшний день это последний наш батальон, который действительно защищает Мариуполь и который стоит у ворот Мариуполя».

Усього понад 10 тон озброєння. На місці працюють слідчі та працівники вибухотехнічної служби. У поліції кажуть, головне - зброя під контролем. Її знову можуть використовувати для захисту від бойовиків. А добровольці кажуть - служити продовжать. Але вже в інших підрозділах або органах.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.