11:56, 12.04.2020

На Донеччині батько забив до смерті 6-річну дитину

Забив до смерті власного 6-річного сина. За це жителя села Миколаївка Волноваського району засудили на 10 років позбавлення волі.

поділитись:
На Донеччині батько забив до смерті 6-річну дитину - фото 1

Подія сталася влітку 2013 року. Чоловік, який раніше вже був засуджений за грабіж, оформив опікунство та забрав до себе жити 6-річного сина. До цього дитина жила з бабусею поки мати теж відбувала покарання за торгівлю наркотиками.

Проте стосунки у родині не склалися. Після чергового побиття батьком, дитмна втекла до бабусі, але п’яний чоловік наздогнав її, привів додому та побив кулаками і мотузкою з металевою проволокою, яку зазвичай використовував для худоби. Побої продовжувалися увесь день. А коли зранку, хлопчик знов спробував втекти, п’яний батько наздогнав його вже на межі села. І знов сильно побив тією ж мотузкою. Внаслідок отриманої черепно-мозкової травми та гематоми головного мозку дитина померла закрита у своїй кімнаті.

У жовтні 2019 року Орджонікідзевський районний суд Маріуполя засудив чоловіка до 8 років позбавлення волі. Прокуратура подала апеляцію. Наразі вбивці сина присудили 10 років позбавлення волі. Вирок вже вступив у силу, повідомляє прес-служба прокуратури області.