16:39, 11.01.2020

На Донеччині оголосили про підозру бойовику "ДНР", який охороняв залишки збитого літака

На Донеччині оголосили про підозру бойовику "ДНР", який у 2014 році вступив до лав терористів та охороняв залишки збитого літака МН17.

поділитись:
На Донеччині оголосили про підозру бойовику "ДНР", який охороняв залишки збитого літака - фото 1

 

"Під процесуальним керівництвом Артемівської місцевої прокуратури 26-річному мешканцю міста Торецька, який брав участь у незаконних збройних формуваннях так званої "ДНР", повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України", - сказано у повідомленні.

За версією слідства, у серпні 2014 року чоловік з корисливих мотивів вступив до лав терористів та був зарахований до так званого батальйону "Народне ополчення"у місті Єнакієве.

Бойовик здійснював охорону блокпоста у селі Грабове Шахтарського району Донецької області, де перевіряв автомобілі і документи у водіїв і пасажирів та передавав керівникам отримані від інформаторів дані про місцезнаходження та пересування військової техніки Збройних сил України.

"Крім того, зловмисник був задіяний в охороні місця авіакатастрофи пасажирського літака, унаслідок якої загинули 298 пасажирів і членів екіпажу. Він знаходив серед уламків речі та інші матеріальні цінності, що належали загиблим, передавав їх своїм ватажкам, отримуючи грошову винагороду у розмірі від 500 до 1500 руб", - зазначають у прокуратурі.

Чоловіка затримано у порядку ст. 208 КПК України.