18:18, 27.01.2020

На Донеччині відкрились нові офіси YASNO

Відтепер клієнти постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO можуть отримати консультації у нових та сучасних енергоофісах у Слов’янську, Нікольському та Великій Новосілці.

поділитись:
На Донеччині відкрились  нові офіси YASNO - фото 1

За два тижні розпочне роботу також енергоофіс у Дружківці.

В оновлених енергоофісах клієнти можуть замовити додаткові товари та послуги з енергоефективності, скористатися терміналами самообслуговування для передачі показань лічильника, отримати експрес-обслуговування з типових питань без очікування, передбачений дитячий куточок та окремі зони обслуговування приватних клієнтів та підприємств. Саме такий формат матимуть усі енергоофіси YASNO. До середини 2020 року планується створити 65 енергоофісів YASNO у Донецькій, Дніпропетровській областях та Києві.

«YASNO продовжує працювати у напрямку покращення і підвищення якості обслуговування клієнтів. Наша ціль – це створення сервісу європейського рівня, тому прагнемо аби особисте консультування відбувалось якісно, швидко і в комфортних умовах», – відзначила керівник департаменту з продажів та клієнтського сервісу YASNO в Донецькій області Ольга Черномашинцева.