17:06, 18.08.2020

На Донеччину прибув перший мобільний ЦНАП

Перший із п’яти пересувних Центрів надання адміністративних послуг вже прибув у Донецьку область

поділитись:
На Донеччину прибув перший мобільний ЦНАП - фото 1

Вже сьогодні біля будівлі Донецької облдержадміністрації відбулися його тестування. Проєкт реалізується за програмою розвитку ООН «Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого населення Сходу України». Планується два етапи реалізування: у 2020 році будуть придбані мобільні ЦНАПи для Сіверської ОТГ, Мар’їнки та Маріуполя. Наступного року – для Вугледару та Курахового.

Вони призначені для обслуговування мешканців віддалених населених пунктів у громадах, а також надання послуг для людей, які перетинають лінію розмежування.
Мобільний ЦНАП має можливість надавати аналогічні стаціонарному закладу послуги.

«У ньому передбачено облаштування чотирьох робочих місць, але за необхідності можна обладнати й додаткове місце роботи спеціаліста. Для комфорту отримання послуг мобільний ЦНАП обладнаний гідравлічним підйомником для маломобільних груп населення, системою кондиціонування повітря, зоною очікування, туалетом та іншими побутовими дрібничками, які спрощують роботу персоналу та роблять ЦНАП зручним для відвідувачів», – зазначила координаторка Програми розвитку ООН з відновлення та розбудови миру Олена Рудич.

Перший такий мобільний ЦНАП буде направлений до Сіверської об’єднаної територіальної громади. Після цього він почне працювати на території громади та поблизу КПВВ «Майорськ».