11:15, 14 січня

На комбінаті «Азовсталь» чергове оновлення обладнання

Оновили обладнання, яке нагріває повітря до надвисоких температур. На комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест готують до запуску відремонтований повітронагрівач. Лагодження ще одного агрегату металурги завершають у березні. Як модернізація вплине на виробництво?

поділитись:
На комбінаті «Азовсталь» чергове оновлення обладнання - фото 1

 

Відремонтований повітронагрівач третьої домни на комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест готовий до запуску. Протягом січня його розігріватимуть до робочої температури. Металурги кажуть: за температурними показниками його можна порівняти лише з жерлом вулкана. Обладнання нагріває повітря до 1000 градусів.
Капітальний ремонт повітронагрівача або "каупера" тут розпочали торік. Для безперебійної експлуатації металурги оновили оснащення агрегату та замінили вогнетривку кладку.

Також добігає кінця модернізація "каупера" №12 четвертої доменної печі комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. Роботи металурги планують завершити у квітні.

«Это будет примерно экономия в сутки 300 тысяч гривен по доменной печи №4. Помимо этого, также сократим выбросы в атмосферу СО», - зазначив газівник доменної печі комбінату "Азовсталь" Юрій Вишемірський.

Витрати на ремонт кожного повітронагрівача становитиме близько 3,5 мільйонів доларів.