10:36, 24 вересня

На комбінаті «Азовсталь» придбали нові дозиметри

На комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест до цеху автоматизованого неруйнівного контролю закупили 12 дозиметрів для підрозділів, де є джерела іонізувального випромінювання. Усе задля збереження безпечних умов на підприємстві.

поділитись:
На комбінаті «Азовсталь» придбали нові дозиметри - фото 1

 

Нещодавно на комбінат "Азовсталь" Групи Метінвест доставили 12 нових дозиметрів-радіометрів МКС-08. На відміну від старих, ці прилади мають низку переваг.

Провідна інженерка з радіаційної безпеки комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест зазначає, пристрої дуже зручні, адже прості у використанні та довго тримають заряд. До того ж, вони відіграють неабияку роль у роботі підприємства.

«Данными приборами мы измеряем уровень радиации, мощность поглощённой дозы. Мы делаем по замерам, контролируем обстановку радиационную на комбинате, в местах установки радиоизотопных приборов, в местах хранения материала с повышенным радиационным фоном», - зазначила провідна інженерка з радіаційної безпеки цеху автоматизованого неруйнівного контролю МК "Азовсталь" Олена Олександріна.

На пристроях також є функція пошуку, яка дозволяє одразу виявляти джерела випромінювання. Ці прилади також служать для моніторингу продукції, сировини та контролю за роботою персоналу з джерелами іонізувального випромінювання. Загалом на придбання цих дозиметрів Група Метінвест витратила 1 мільйон 300 тисяч гривень.