10:45, 25 березня

На комбінаті «Азовсталь» ремонтують душовий комплекс та їдальню

Працівникам меткомбінатів - комфортні умови. На підприємствах Групи Метінвест продовжують втілювати програму "Робочий побут". Вже незабаром зміни відчують фахівці центральної хімлабораторії та цеху метрології.

поділитись:
На комбінаті «Азовсталь» ремонтують душовий комплекс та їдальню - фото 1

У центральній хімічній лабораторії комбінату "Азовсталь" - триває ремонт. Нині фахівці утеплюють приміщення. У будівлі розташують душовий комплекс для жінок - із якісною сантехнікою, меблями та сучасним оздобленням. Нові умови вже наприкінці травня зможуть оцінити 60 працівниць хімлабораторії.
Там повністю замінять вентиляцію. За словами керівництва, все це, аби працівники компанії мали змогу зручно підготуватися до зміни та причепуритися - після.

Приділили увагу і їдальні у цеху метрології. Відпочити під час обідньої перерви там зможуть до 16 азовстальців. У кімнаті зробили капремонт, придбали нове обладнання, техніку та меблі, замінили комунікації та утеплили приміщення.

Торік металурги повністю переобладнали близько півсотні об'єктів на комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест. Зокрема в цеху механічних випробувань, а також у конверторному, теплосиловому, рейкобалковому та доменному, на газорятувальній станції і в управлінні залізничного транспорту комбінату. На черзі - санітарно-побутові приміщення у крановому депо, управлінні автоматизації та цеху експлуатації управління залізничного транспорту.