14:20, 19 серпня

На комбінаті "Азовсталь" триває масштабна реконструкція газоочисних систем

Реалізація екологічних проєктів триває. Підприємство вже отримало близько 70% нового обладнання для оновлення газоочисток конверторного цеху.

поділитись:
На комбінаті "Азовсталь" триває масштабна реконструкція газоочисних систем - фото 1

Деталі для майбутньої системи газоочистки виробництва компанії Primetals Technologies до комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест доставили морем з Китаю. На сьогодні підприємство отримало близько 70% обладнання. Тим часом підрядник продовжує підготовчі роботи. За словами металургів, нині аналогів такої системи очистки в Україні немає.

«Ми реконструюємо мокрі газоочистки на газоочистки сухого типу. Даний проект нам дозволить знизити викиди газу з урахуванням виконання українських норм і перспективних європейських», - каже керівник проєкту реконструкції газоочистки конверторів комбінату "Азовсталь" Олександр Мироненко

Нове оснащення для комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест постачають австрійські партнери, які спеціалізуються на технології газоочистки. Монтажні роботи у конверторному цеху металурги планують розпочати у вересні та завершити наступного року.

Група Метінвест покроково виконує взяті на себе зобов’язання з модернізації. Інвестиції компанії в екологічні проєкти на комбінатах "Азовсталь" та імені Ілліча склали майже дев'ять мільярдів гривень за п'ять років.