12:40, 30 вересня

На комбінаті ім. Ілліча реалізують проєкти з охорони праці

Зручність, комфорт та безпека. Зокрема - обладнали кабіни кранів захисною атермальною плівкою.

поділитись:
На комбінаті ім. Ілліча реалізують проєкти з охорони праці - фото 1

 

Конверторний цех комбінату Ілліча Групи Метінвест. Саме тут кабіни вантажопідйомних кранів обладнали захисною плівкою. На підприємстві - майже шість десятків таких агрегатів. Вони транспортують рідкий шлак, розплавлений метал, переміщують гарячі сляби. У процесі на кранівників впливають негативні фактори: висока температура, ультрафіолет та відблиски від продукції. А завдяки оновленню - умови роботи поліпшились.

Спеціалісти наголошують: показники негативного впливу знизились на сімдесят відсотків. Крім того, термальна плівка прозора та не заважає роботі.

«Дана плівка пройшла тестування, випробування протягом року на комбінаті. І до кінця місяця вона буде встановлена ​​на всіх кранах комбінату. Сума інвестицій 300 тисяч гривень», - розповідає начальник бюро відділу промислової безпеки ММКІ Михайло Долженко.

Забезпечення комфорту, мінімізація факторів небезпеки та поліпшення умов на підприємстві - це головні принципи фахівців охорони праці. Металурги підкреслюють, нині - реалізують безліч відповідних проєктів.

«Запустили таку систему як безпечне робоче простір. Воно полягає в виявлення небезпечних умов, які ми разом з персоналом виявляючи. Так само опитуємо персонал в діях, які вони приймають, виявляючи небезпечні дії, оцінюємо рівні ризику і Розробляючи заходи. І спільно з персоналом, з робітниками, з їх керівником намагаємося впроваджувати ці заходи», - каже директор з охорони праці, промислової безпеки і екології ММКІ Олег Астаф'єв.

Також для співробітників проводять спеціальні навчальні тренінги, аби закріпити нововведення та зміни.