19:50, 22 лютого

На комбінаті ім. Ілліча за програмою "Робочий побут" продовжуються капремонти

На аглофабриці, теплосиловому та цеху водопостачання, а ще у підрозділі центральної лабораторії. На підприємстві вже реконструювали понад 600 квадратних метрів приміщень.

поділитись:
На комбінаті ім. Ілліча за програмою "Робочий побут" продовжуються капремонти - фото 1

У цеху холодного прокату з’явилася нова кімната прийому їжі. Раніше в приміщенні зберігали інструменти, а половина була пустою.

Встановили бойлер, кондиціонер, рукомийник, сушарку та дзеркало, а також замінили комунікації та облицювали приміщення. Робітники навіть прикрасили стіни саморобними картинками з пінопласту.
Покращують приміщення за програмою "Робочий побут". На металургійному комбінаті ремонти виконали на двох ділянках аглофабрики та теплосилового цеху, у теплоелектроцентралі та цеху водопостачання, а ще у підрозділі центральної лабораторії.

«У 2020 році компанія виділила близько 9 млн грн. на поліпшення робочого побуту. У 21 році, не дивлячись на всі кризи, які проходять в світі, і пандемію, компанія виділила коштів практично в шість разів більше. Інвестуємо в поліпшення робочого побуту наших співробітників. І на цьому компанія зупинятися не збирається», - розповів начальник управління з соціальних питань комбінату ім. Ілліча Дмитро Кушнір.