11:00, 07 жовтня

На комбінаті ім. Ілліча змінили систему контролю за підрядними організаціями

Навчають, тренують та перевіряють отримані навички. На комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест змінили систему контролю за підрядними організаціями. Для кожної професії - свій тест на знанням охорони праці та промислової безпеки. Екзаменують усіх - від підлеглих до керівників.

поділитись:
На комбінаті ім. Ілліча змінили систему контролю за підрядними організаціями - фото 1

 

Промполігон комбінату імені Ілліча Групи Метінвест. Тут тестують підрядників для роботи на висоті. Перевірка проходить у шість етапів - спершу із запропонованого обладнання потрібно знайти те, що відповідає нормам. Потім - оцінюють правильність одягання та використання знаряддя.

Хто склав іспит успішно - отримує сертифікат, який діє протягом року - потім курс проходять наново. Окрім практичних навичок перевіряють і теоретичні знання.

Ті, кому не вдалося вірно відповісти на всі запитання одразу, мають три спроби на повторну атестацію. Якщо й її провалять - до роботи на підприємстві їх не допустять, запевняють фахівці.

А у навчальному центрі ММКІ функціонують промполігони для різноманітних професій. На цих платформах тренують знання, як досвідчені працівники, так і новачки.

Робітники наголошують - такі тестування необхідні для виявлення навичок та знань підрядників. Адже насамперед - це безпека на виробництві, захист життя та здоров'я інших працівників.