20:20, 20.05.2020

На комбінаті імені Ілліча встановили нову систему аспірації третьої доменної печі

Зараз проводять останні випробування. Такий ремонт дозволить значно зменшити рівень викидів.

поділитись:
На комбінаті імені Ілліча встановили нову систему аспірації третьої доменної печі - фото 1

У доменному цеху комбінату імені Ілліча Групи Метінвест аналізують роботу аспіраційної системи. За графіками на ком'ютері - рівень викидів значно зменшився.

«При випуску о 8:45, який тривав близько години - максимальні викиди склали 01,75 при дозволених 50, це виходить десь в 30-35 разів менше», - каже провідний інженер ТОВ "Метінвест Інжинірінг" Сергій Макаров.

Нині всі будівельні роботи завершені. Фахівці запевняють - вклалися в рекордні 7 місяців. Та поки налагоджують роботу системи.

«Щоб на виході в нас виходило викиди менше 20 мл на м3. Починали від простих фундаментів, заливки фундаментів, монтаж металоконструкцій, установка всього устаткування, фільтрів, димососів і конвеєрів для вивантаження уловленого пилу», - каже керівник будівельного майданчика ТОВ "Метінвест Інжинірінг" Дмитро Антоненко.

На оновлення аспіраційної установки Група Метінвест витратила більше 31 мільйона долларів.

«Реалізація цих проектів дозволила знизити річні викиди в атмосферу до 450 тонн в рік. Таким чином дана установка дозволяє позитивно влият на екологію міста, на життєдіяльність і умови проживання населення міста», - каже керівник проєкту Сергій Голуб.

Наступні етапи - оновлення другої та п'ятої домених печей. Їх оснастять аналогічними очисними системами.

Читайте також: