19:05, 07.05.2020

На маріупольському ремонтно-механічного заводі оновили лазні

Нові лазні у ремонтно-механічному цеху №3 оснащені всім необхідним обладнанням. Та розраховані на понад 200 чоловік.

поділитись:
На маріупольському ремонтно-механічного заводі оновили лазні - фото 1

 

Комфортні умови праці, безпека виробництва та постійний розвиток. Старша комірниця Тетяна Пихтіна на ремонтно-механічному заводі працює вже три роки. Прийшла, адже це підприємство порадила знайома. Умовами праці задоволена.

«Так, більше і просторіше стало, і затишніше», - каже про нові лазні жінка.

Нові лазні сучасні та комфортні. Сантехніка та система вентиляції, фени, дзеркала та питна вода. Для кожного співробітника - по дві шафи.

«Приходжу я на роботу. Заходжу в чисту зону, знімаю чистий одяг. Залишаю її в шафі. Переходжу в брудну зону. І одягаю повсякденний робочий одяг. В кінці дня я піднімаюся в брудну зону, знімаю брудний одяг, йду в душ, після душу переходжу в чисту зону», - розповідає старша комірниця Тетяна Пихтіна.

Підриємство - розвивається, співробітники опановують нові технології, закуповується сучасне обладнання, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва, підвищувати якість робіт та покращувати соціальну галузь.

Старший майстер Анатолій Ткачук на МРМЗ - шість років. Говорить, побутові умови покращуються у багатьох цехах підприємства, проте лазні саме третього цеху - найкращі.

«По-перше, сучасні. Раз. Потім - комфортні. Два. По-третє, зручно. І, я б сказав, більш наближені до європейського рівня. Немає того перемішування спецодягу брудного і чистого. І це дуже серйозно».

Програма реконструкцій санітарно-побутових приміщень розпочалася чотири роки тому. І за цей час багато що вже відремонтували, розповідає начальник цеху Ігор Мільчевській.

«Зробили все-все, що хотіли. Першим етапом ми привели в порядок і зробили кімнати прийому їжі, туалети, кімнати СВС, зараз справа дійшла до бань. Наступним етапом у нас заплановані роботи по ремонту сходових маршів і заплановані роботи по ремонту наших коридорів», - розповів начальник ремонтно-механічного цеху Ігор Мільчевській.

За програмою «Робочий побут» на ремонт двох лазень Група Метінвест спрямувала понад 10 мільйонів гривень. Поступово комфортні умови праці та відпочинку створюються у всіх підрозділах компанії.