18:55, 23.10.2019

На проспекті Луніна,13 люди 4 дні живуть без світла

На проспекті Луніна,13 люди 4 дні живуть без світла 23.10.2019

поділитись:
На проспекті Луніна,13 люди 4 дні живуть без світла - фото 1

В будинку на проспекті Луніна в мешканців одного з поверхів четвертий день немає світла через загоряння електричного щитка. Чому компанія "Місто для людей" досі не допомогла?

У неділю на 5 поверсі в будинку на проспект Луніна 13 цієї загорілося. Пані Тетяна бачила пожежу та чула вибухи з електрощитка.
“Приехала аварийка - устранили. До четвертого этажа свет был. На следующий день приехали "Місто для людей", сделали всем, кроме нашего этажа. Вчера к нам только лифт пришли сделали и все” - каже жінка.
Мешканці скаржаться - залишили безліч заявок. Проте працівники керівної компанії приїхали лагодити щиток - лише на третій день. За цей час у холодильнику почали псуватися продукти, які заморожували протягом літа.
“У нас пенсии не европейские, у нас нищенские позорные пенсии. И вот сейчас на протяжении с мая и когда нет у нас этой платы за отопление мы стараемся как-то забить свой холодильник, чтоб у нас на зиму что-то было. И вот уже 4 день холодильник стоит у меня размороженный” - скаржиться мешканка будинку Зоя Папка.
У керівній компанії запевняють - сьогодні в мешканців 5 поверху світло з’явиться. А не відремонтували раніше, бо щоб замінити згорілий кабель, треба було розбивати стіну.
“Позавчера еще наши специалисты приступили к восстановлению. На сегодняшний момент электричество подано во все квартиры, кроме 5 этажа. Сегодня восстановим и на 5 этаже. Восстановили также электроснабжение лифта, а по лестничным клеткам продолжаются работы еще, пока нет света” - запевнила менеджерка зі зв'язків із громадськістю компанії "Місто для людей" Олена Міненко.
Наслідки пожежі в під'їзді "Місто для людей" пообіцяло прибрати вже найближчим часом.