11:15, 02.11.2019

На проспекті Миру, 27 мешканці багатоповерхівки тиждень без опалення

На проспекті Миру, 27 мешканці багатоповерхівки тиждень без опалення 02.11.2019

поділитись:
На проспекті Миру, 27 мешканці багатоповерхівки тиждень без опалення - фото 1

З підвіконня дме вітер, батареї - льодяні, а від холоду рятують лише теплі речі. На нашу гарячу лінію люди поскаржилися, вже тиждень сидять без опалення.

У власній квартирі пані Любов не може зігрітися. Говорить, навіть узимку по підлозі гуляє вітер. Жінка не розуміє, чому вона має сплачувати за холодні, або ледь теплі батареї.

«Осень - это постоянно, включают в самую последнюю очередь. Все районы включены, а наш дом дней на 10-14, в обязательном порядке, позже. Но, мы в теплых носках, теплых брюках и не в одном количестве. Это да. Теплое одеяние, ну то, что вы видите. Даже и зимой у нас все равно, холодно, то ли это какая-то причина самого дома».

На холод також скаржаться і сусіди з іншого під'їзду, насамперед, переймаються здоров'ям малечі.

«У нас уже неделю должно быть отопление, но его близко - нет, нету и не предвидится. Ну, а у нас малышня, то ангина, то еще что-то. И что делать?»

Люди стверджують, тепловики пояснюють відсутність опалення - поломкою в сусідньому будинку. За словами начальника управління житлового фонду Андрія Гутнікова, дійсно, у декількох сусідніх будинках були проблеми. Проте, дати тепло героям нашого сюжету пообіцяв вже сьогодні.

«Було подано теплопостачання при подачі теплопостачання був порив трубопроводі. Зараз він усувається, цей порив і після зварювальних робіт теплопостачання буде відновлено».

Як розповили житловики, скарги щодо відсутності тепла - надходять, проте налагодити систему мають до понеділка.