18:55, 09.07.2019

На проспекті Перемоги продовжується ремонт

На проспекті Перемоги продовжується ремонт 09.07.2019

поділитись:
На проспекті Перемоги продовжується ремонт - фото 1

Піддони замість доріжок, багато пилу та дуже шумно. Ремонт проспекту Перемоги викликає у маріупольців різні емоції: одним він додає незручностей, інші від змін - у захваті.


Володимир Минаєв - житель Лівобережжя. Ремонт проспекту Перемоги його не дратує, а навпаки. Каже: вибоїни були всюди. Тому новий асфальт дуже потрібен. Проте деякі місцеві від ремонту вже втомилися. Зокрема, пані Наталя обурюється. Каже, шкода рослини – дерева спилюють.


Стали до роботи на проспекті місяць тому. Працюють від вулиці Українського козацтва до площі Перемоги. Вже замінили 17 трубопроводів. Щоб дотримуватися графіку, на ділянці працюють бригади з Дніпра, Києва і Маріуполя. Вони замінюють плитку на тротуарах і встановлюють гранітні бордюри. З понеділка за роботу візьметься турецький підрядник.


Демонтовану плитку з площі Перемоги покладуть у парку у мікрорайоні Східний. Також облаштують нову зупинку. Таких масштабних ремонтів на Лівобережжі не робили вже півсторіччя,- запевняють фахівці і просять маріупольців потерпіти. Закінчити обіцяють 1 вересня.