19:32, 18 вересня

На проспекті Єдності, 68 пройшло свято двору

Будинкам - 70 років, проте сьогодні, завдяки програмі підтримки ОСББ, вони отримали друге життя.

поділитись:
На проспекті Єдності, 68 пройшло свято двору - фото 1

Лівобережжя, двоповерхівки на проспекті Єдності. До 70-річчя будинків для мешканців влаштували свято двору. А найстарших жителів привітали подарунками.

До ОСББ увійшли одні з перших, розповідає голова об’єднання Олена Позднякова. За цей час на будинках замінили покрівлі, систему опалення та водопостачання, електрику, вікна та двері у під'їздах. А також створили "Затишний двір".

«Місто нам все, що могло, дало. І своїми силами ми підтримуємо порядок, чистоту. Зберігаємо те, що нам подарували. Вирішили відзначити день народження наших будинків, трішечки привітати найстаріших жителів. Тут жили наші батьки, тут виросли ми, виросли наші діти, тепер ростуть наші внуки», - каже голова ОСББ.

Зі святом мешканців привітали й депутати міської ради.

«Незважаючи на вік будинків, їм сьогодні 70 років, у нас все одно проходять ремонти, у нас проходять реконструкції. У нас проходять поновлення дворів. І це завдяки ініціативі міського голови, Вадима Сергійовича Бойченко, який ініціював програму підтримки ОСББ», - зазначив депутат міської ради Володимир Курський.
На проспекті Єдності, 68 пройшло свято двору - фото 26879

 

«Жителі стали власниками своїх будинків в повному розумінні цього слова. У них тут стоять урни, вони тут уже не смітять, вони тут не порушують порядок. Вони виходять на суботники, займаються самостійним благоустроєм. Ці люди живуть, як одна дружна сім'я», - сказав депутат Андрій Федай.

Мешканці двоповерхівок на проспекті Єдності запевняють, й надалі братимуть участь у програмах підтримки ОСББ, започаткованих командою міського голови Вадима Бойченка.