19:09, 16.06.2020

На ремонт коксового цеху комбінат «Азовсталь» витратить 140 мільйонів гривень

Більше 140 мільйонів гривень на капітальні ремонти. Такий бюджет цьогоріч заплановано для відновлення обладнання коксового цеху металургійного комбінату "Азовсталь" групи Метінвест.

поділитись:
На ремонт коксового цеху комбінат «Азовсталь» витратить 140 мільйонів гривень - фото 1

Роботи тривають без зупинки виробництва. Ремонт розпочався у квітні. Підрядники та металурги демонтували плити перекриття в насосній вежі гасіння. А ремонт транспортної галереї відбувався за допомогою спецтехніки.

«Тут ми проводимо капітальний ремонт галереї транспортера С-2. Проводиться посилення колон несучих і заміна покрівлі транспортера. Для виконання даної роботи використовувався автокран 50-тонний. Також при необхідності використовувалися вилочні навантажувачі, фронтальні навантажувачі», - розповідає майстер коксового цеху Сергій Дворніков.

Найгарячіша частина роботи - на колії гасильного вагону коксових батарей № 3 та 4. Металурги запевняють - капремонт шляхів гасильного вагону, дозволить знизити ризик втрати виробництва через забурювання обладнання під час видачі з коксу з печі. Роботи на усіх майданчиках виконувалися без зупинки промислового процесу. Над відновленням обладнання тут працювали понад п'ятдесят підрядників. Тепер роботу продовжують на сусідній ділянці.

«Виконується рампа, заміна плитки. Готується сортування перша на ремонт: заміна покрівлі, заміна фасадів з подальшим утепленням. Всі ремонтні роботи розраховані в середньому 2-3 місяці», - каже Ігор Биховець стажер на посаду заступника начальника цеху з інжинірингу.

Металурги додають - своєчасні капремонти та відновлення проєктних параметрів агрегатів і споруд не лише забезпечують стабільну роботу цехів, а й безпеку співробітників. Підкреслюють - оновлення обладнання - це черговий крок до поліпшення технологічних процесів і до покращення екології у місті.