19:35, 20.11.2019

На ремонт проспекту Миру витратять 62 мільйони

На ремонт проспекту Миру витратять 62 мільйони 20.11.2019

поділитись:
На ремонт проспекту Миру витратять 62 мільйони - фото 1

Гроші підуть виключно на реконструкцію дороги. Зараз ремонт проїжджої частини та тротуарів на проспекті Миру - триває. Коли завершать та чи все йде за графіком?

Ремонт кипить на частині проспекту Миру, від вулиць Грецької до Торгової. Проїзд, як і прохід, перекритий, проте пішоходів - багато. Ігор живе неподалік.

"Небольшое неудобство доставляет, но хоть в городе сейчас что-то делается. До этого, сколько мэров было, ни один мер такого никто не делал. Уже я вижу то, что уже сделано - будет намного лучше".

Пані Лана працює кур'єром у райадміністрації. Тому постійно ходить цією дорогою. Каже, за технікою безпеки тротуар треба було робити спочатку з однієї сторони, а вже потім - з іншої.

"Очень сильно мешает, очень сильно не нравится, никакой техники безопасности - люди, транспорт - все вместе. И потом вот это вот - люди падают здесь. Я знаю руку сотрудник сломал. Очень неприятно".

Закінчити вкладати асфальт, плитку по непарній стороні тротуару та запустити транспорт комунальники обіцяють до 1 грудня.

"На сегодняшний день работы выполняются согласно графику, отставаний пока нет. Значит, планируется на этом участке заменить асфальтное покрытие, нижний и верхний слой. Кроме этого, уложить 7,500 квадратных метров плитки и 1300 погонных метров бордюр" – розповів директор Маріупольавтодору Дмитро Чучмай