19:05, 09.10.2020

На сесії міськради депутати розглянули понад сто питань. Що обговорювали

Премії для вчителів, "Доступне житло" та придбання Гімпромезу. Сьогодні на черговій сесії міськради депутати розглянули понад сто питань.

поділитись:
На сесії міськради депутати розглянули понад сто питань. Що обговорювали - фото 1

Сесія розпочалася із нагородження. Звання "Почесний громадянин Маріуполя" отримав паралімпієць, заслужений майстер спорту Олександр Комаров.

«Для мене велика честь Отримати таке високе звання. Люблю Маріуполь і пишаюся тим, що я Мариуполец. Наше місто стрімко розвивається, і я переконань, що Мариуполь Не зверне з цього шляху», - зазначив спортсмен.

Також за сумлінну працю орденом "Гордість нації" нагородили трьох лікарів - Людмилу Григор, Наталію Сидоренко та Сергія Сверкунова.

«За ці 5 років ми зламали стереотипи, ми зробили якісну медицину у Маріуполі, а за 20 років що ми отримали? Навіть не було реанімаційних відділень, не було не те, що сучасного обладнання, не було реанімаційних відділень, не було зовсім обладнання навіть у реанімаціях. Тому ми вами пишаємося і тільки вперед, вітаю всіх наших лікарів, дякую», - зазначила заступниця міського голови Ксенія Сухова.

Далі перейшли до розгляду основних питань. Обговорювали реалізацію прав співвласників багатоквартирних будинків.

«Коли ми бачимо що люди хочуть, 180 будинків хочуть вийти в ОСББ, але їх не пускають. Це взагалі реально? Це можливо? У нас якесь кріпосне право? Хто визначив яка керуюча компанія дала себе право тримати людей в своєму управління? Люди хочуть вийти і взяти абсолютно в своє правління той будинок, в якому вони живуть», - сказав міський голова Вадим Бойченко.

А за те, що керівна компанія "Місто для людей" не виконувала роботи, за які сплачували абоненти, на неї відкрили кримінальне провадження.

«Прийоми, які проходили у мене - з 30 чоловік 25-20 чоловік це були питання по "Місту для людей"», - наголосив перший заступник міського голови Михайло Когут.

Проголосували депутати й за виділення премій 25 вчителям, які готують дітей до олімпіад, та призначення стипендій обдарованим учням і студентам.

«Це рішення є ефективним засобом стимулювання вчителів закладів загальної середньої освіти. З кожнім роком кількість обдарованих учнів росте. Цього року на стипендію претендують 38 учнів закладів середньої освіти та 23 студенти ВНЗ», - розповіла директорка департаменту освіти Тетяна Братчикова.

Також депутати проголосували за купівлю товариства з обмеженою відповідальністю "Гіпромез". Ціна питання - 80 мільйонів гривень. Наступне засідання відбудеться 19 жовтня.