19:20, 18.11.2020

На спецполігоні комбінату імені Ілліча пройшли навчання з безпеки

Дихальні апарати, генератор диму, світлофор, сирена, манекени-тренажери та прилади для вентиляції легенів. Як діяти швидко та безпечно в умовах підвищеного ризику?

поділитись:
На спецполігоні комбінату імені Ілліча пройшли навчання з безпеки - фото 1

Комбінат імені Ілліча Групи Метінвест, промполігон для занять, майданчик "Лабіринт". Тут газорятувальники відпрацьовують навички в реальних умовах.

«Зайшли на територію якогось цеху, знайшли потерпілого, поклали його на ноші, винесли з приміщення і підключили до апарату штучної вентиляції легенів», - розповів газорятувальник комбінату ім. Ілліча Михайло Пічул.

Усього щомісяця тут тренуються 40 газорятувальників. На виконання завдання - приблизно 10 хвилин. Заняття проходять в присутності майстрів та інженерів з охорони праці.

«Лабіринт дозволяє нам змінювати конфігурацію розташування проходів. Також імітація замкнутого простору, також імітація загоряння газопроводу, евакуація людей із замкнутого простору, а також евакуація людей з висоти», - розповів начальник газорятувальної станції комбінату ім.Ілліча Роман Голуб.

На комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест функціонують полігони для різних професій – "Захисні огорожі", "Енергетичне обладнання", " Електрозварювальне обладнання", "Робота на висоті", та "Пожежна безпека". Тренуються як металурги, так і робітники підрядних організацій. У період пандемії заняттям проходять з дотриманням карантинних вимог.