11:10, 09.01.2020

На тиждень Маріуполь стане танцювальною столицею України

В рамках участі в проєкті «Культурні столиці» від Українського культурного фонду тривають зустрічі з авторами міських заходів. Цього разу відбулося детальне обговорення організації та проведення танцювального фестивалю «Чотири стихії».

поділитись:
На тиждень Маріуполь стане танцювальною столицею України - фото 1

Так, фестиваль - це конкурсні програми серед професійних танцюристів за напрямками: народні танці, класична хореографія, вуличні танці та сучасна хореографія. На завершення фестивалю всі учасники покажуть видовищну виставу. Для її постановки планується запросити одного з відомих хореографів України Раду Поклітару. Глядачами зможуть стати всі охочі. Також для маріупольців і гостей міста пройдуть безкоштовні відкриті майстер-класи по всіх чотирьох напрямках.

«Перемога в конкурсі «Культурні столиці» допоможе організувати в Маріуполі ряд нових, різноманітних масових заходів, а також вивести ті, що вже полюбилися на більш масштабний рівень», - розповів начальник відділу проєктів культури і аналітичної роботи департаменту культурно-громадського розвитку Микита Ковальов.

«Чотири стихії» планується провести в кінці травня. Тоді на цілий тиждень Маріуполь стане танцювальною столицею України. Близько 800 учасників продемонструють свої таланти. Локаціями для виступів стануть чотири сцени. Одна з них буде на даху Лівобережного «Мультицентру». Символізуючи стихію «повітря» на ній представлять класичну хореографію і балет. Інші три локації автори проєкту, поки, не розголошують. Також відомо, що для зручності глядачів всі конкурсні концерти транслюватимуться онлайн на спеціальних вуличних екранах.