18:30, 07 вересня

На трасах під Маріуполем штрафують торговців кавунами

За продаж кавунів на трасі - штраф. Маріупольські правоохоронці виявляють торговців без дозволів. Із початку сезону баштану до відповідальності притягнули понад 70 порушників. Чому такий бізнес може бути небезпечним?

поділитись:
На трасах під Маріуполем штрафують торговців кавунами - фото 1

Дороги за межами Маріуполя правоохоронці патрулюють щодня. Під час роботи екіпажі виявляють не тільки водіїв-порушників, але й торговців без документів.

Дозволу на продаж овочів та баштану пан В'ячеслав також не має. Чоловік живе в Касянівці, що в двадцяти кілометрах від Маріуполя. У селі роботи немає, тому займається городиною і продає на трасі. Про те, що мав отримати дозвіл, - не знав.

«Заробляємо, тому що взимку немає роботи. Хоча за газ заплатити, за комунальні послуги і все інше. Доведеться тепер штраф платити, так. Залишилися діти без ковбаси», - каже продавець.

За незаконну торгівлю пан В'ячеслав має сплатити 340 гривень. Так, з початку сезону патрульні оштрафували понад 70 порушників.

Самовільно встановлені павільйони можуть бути небезпечними, наголошують правоохоронці. Місяць тому на трасі біля Одеси під колеса автівки потрапила продавчиня кавунів. Тоді водій намагався обігнати іншу машину, але в'їхав в намет. Обох травмованих ушпиталили.

«Всі такі розміщені МАФи або торговельні точки повинні узгоджуватися з відповідними органами Національної поліції. Потрібен дозвіл на торгівлю і дозвіл погодження з органами Національної поліції», - акцентував пресофіцер управління патрульної поліції в Донецькій області Андрій Молокоєдов.

Аби отримати відповідні документи, потрібно звернутися до Управління патрульної поліції. Фахівці мають розмістити торговців в безпечних місцях.