12:14, 27 квітня

На вулиці Торговій реконструюють повітряну лінію

ДТЕК Донецькі електромережі завершує реконструкцію повітряної лінії електропередач 0,4 кВ на вулиці Торговій. Тепер постачати електроенергію на одну з найстаріших вулиць міста буде нова.

поділитись:
На вулиці Торговій реконструюють повітряну лінію - фото 1

Для нової лінії встановили 76 нових залізобетонних електричних опор. На саму лінії піде 1,35 км ізольованого проводу. Роботи планується завершити в травні.

Нова лінія 0,4 кВ замінить стару, яка була побудована понад півстоліття тому. Вона забезпечить надійне і безперервне електропостачання для понад тисячі жителів вулиці, повідомили у прес-службі ДТЕК Донецькі електромережі.

Також у 2021 році пройде реконструкція ще двох повітряних ліній 0,4 кВ в Центральному та Приморському районах, розподільного пункту у сел. Азовкільце. Установка 8 нових високотехнологічних, сучасних комплексних трансформаторних підстанцій забезпечить світло і комфорт жителям проспектів Миру, Нахімова, вулиць Куїнджі, Семашка, Богдана, Грачова, Лазарева, Флотської, Багратіона, Сталеварної, 1-ї і 2-ї Слобідки, пров. Прокатного.

Крім того, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі модернізують дві підстанції 110 кВ. У Лівобережному районі замінять лінійні та трансформаторні вводи підстанції «Місто - 8», в Кальміуському районі акумуляторні батареї підстанції «Місто - 3».