11:26, 27.01.2020

Наркотики, цигарки та невдалі спроби підкупу: як громадяни перетинали КПВВ під Маріуполем?

За минулі вихідні українці через КПВВ намагалися прихопити з собою цигарки фейкової республіки, наркотики та навіть надати хабар за пропуск їх авто без огляду.

поділитись:
Наркотики, цигарки та невдалі спроби підкупу: як громадяни перетинали КПВВ під Маріуполем? - фото 1

Про це повідомляє Донецький прикордонний загін.

Так, зафіксували три спроби провезти з собою близько 300т пачок цигарок з липовим акцизом - один раз через КПВВ "Гнутове" і двічі - "Новотроїцьке". При чому в двох випадках - навіть без приховування.

За пропуск їх автівок без огляду, українці намагалися дати хабар прикордонникам.

"Через лінію розмежування на КПВВ "Гнутове" чотири рази пропонували прикордонникам картки поповнення мобільних телефонів на суми від 50ти до 100 грн", - повідомляє прес-служба Донецького прикордонного загону.

Зафіксували і два випадки переміщення коштів понад нормою. В одному випадку через КПВВ "Новотроїцьке" прямував громадянин з коштами в сумі 10300 доларів та 310 євро, в іншому ж - через КПВВ "Гнутове" - спроба переміщення 10000 доларів.

Окрім цього, на КПВВ "Новотроїцьке" службовий собака спрацював на сумку з речами громадянина. Внаслідок чого виявили речовину зеленого кольору, ідентифіковану як канабіс. Ще з чотирма мисливськими набоями в кишені прямував через КПВВ "Новотроїцьке" інший громадянин.