20:00, 13 липня

Небезпечна дорога до зупинки. Жителі скаржаться на стан вулиці Мамина Сибіряка

Через бруд та калюжі дістаються трамвайної зупинки на вулиці Мамина Сибіряка жителі Кальміуського району. Запевняють, тротуару там немає. Доводиться ходити стежиною, яку в дощ розмиває у багнюку або стрибати по трамвайних рейках.

поділитись:
Небезпечна дорога до зупинки. Жителі скаржаться на стан вулиці Мамина Сибіряка - фото 1

Селище Мухіне. Перехрестя вулиць Заозерної та Мамина-Сибіряка. Тут розташована одна з трамвайних зупинок. Проте місцеві скаржаться - дістатися її доволі складно. Особливо в дощ.

«Тут бруд по-любому є. І звичайно хотілося, щоб тут поклали асфальт, заасфальтували і якийсь навіс, бо одна зупинка і там ні від дощу, ні від вітру не сховатися», - каже перехожа Олена.

Скаржиться на розташування зупинки й пані Валентина. Запевняє, за правилами треба обходити декілька метрів аби до неї добратися. Хтось перебігає по проїжджій частині, хтось по багнюці.

«Перехід б зробити з цього боку, або ж зупинку перенести на іншу сторону, щоб люди з селища вийшли і прийшли сюди або дороги обходити по цим світлофорів? Та взагалі ноги можна поламати», - каже перехожа Валентина.

Взагалі - перехрестя складне, наголошує водій Володимир. Чоловік за кермом майже 17 років. Упевнений, окрім тротуару для пішоходів варто нанести й розмітку.

«Розмітка, тут розмітки не вистачає тут постійно зупиняються машини, чекають тих, а ці вискакують на другу лінію, а повинні на першу», - зазначає водій автомобіля Володимир.

У райадміністраціїї запевняють, вирішити проблему реально. Насамперед варто звернутися саме до муніципалітету. Прийти на прийом або залишити заявку.

«І ми вийдемо на місце, проведемо обстеження, наведемо комісію, подивимося обсяги роботи, порахуємо з підрядником які роботи, щоб розуміти будь грошей необхідно для виконання даного доручення жителів», - розповів голова Кальміуської райадміністрації Олександр Царьок.

Додає, є ще один варіант рішення. Люди можуть взяти участь у програмі "Громадський бюджет", виграти та витратити ці кошти на комфорт біля зупинки.