19:48, 13 лютого

Небезпечне перехрестя вулиць Київської та 9 травня

Небезпечне і для водіїв, і для пішоходів. Саме так каже маріуполець про цю ділянку. Він навіть створив електронну петицію, аби перехрестя привели до ладу. Зараз там немає дорожньої розмітки та майже стерлася "зебра".

поділитись:
Небезпечне перехрестя вулиць Київської та 9 травня - фото 1

Дорога звивиста. З орієнтирів - знаки. А от розмітка - відсутня. Проте є, майже непомітні, три зебри.

"Сейчас часто бьют на пешеходном переходе, чтобы поставить знак стоп. Подъехал, остановись, а потом переезжай. Вот же показывают по телевизору, сколько ж аварий", - каже перехожий Микола Ульянченко.

Ця ділянка дуже жвава, має декілька розвилок, розповідає перехожий.

"Я думаю, что нужно поставить светофор, потому что слишком интенсивное движение со всех сторон и много, скопление людей. Всё время же переходят, ходят. Я думаю светофор бы не помешал".

Ми вирішили також проїхатися дорогою. Просимо водія аби пояснив, де чатує небезпека та що може збентежити людину за кермом.

"Вот если мы двигаемся по главной дороге, уже хочется включить левый поворот, хотя делать этого не нужно здесь и это может дезориентировать водителей, которые едут справа".

Потім - розвертаємося. Прохаю повернути на другорядну дорогу.

"В данном случае за пешеходным переходом, за знаком, знак главной дороги, конечно увидеть непросто. Сейчас повернём на второстепенную дорогу, машины справа - должны пропустить, где они остановятся - непонятно, стоп линии – нет. Разметка вроде бы как есть, но видно ее очень плохо, в сумерки, туман, сориентироваться водителю будет совсем непросто".

Патрульні кажуть, перехрестя - неаварійне. За минулий рік там сталося чотири ДТП. Тільки одна - з постраждалими. За для безпеки просять орієнтуватися на дорожні знаки.

"Поки не буде весни, не залишиться суха погода, щонайменше п'ять-сім діб, то наносити розмітку нажаль немає можливості та ніякого сенсу. Бо її будуть стирати. Відділ безпеки дорожнього руху напише припис і вже "Автодор" нанесе розмітку і будемо сподіватися що ДТП більше не буде", - зазначила речниця Патрульної поліції Ольга Артюхова.

Петиція щодо нанесення розмітки - з'явилася на початку місяця. Ще є 82 дні, щоб набрати необхідну кількість підписів, аби її розглянули у міськраді.