19:20, 19.09.2019

Небезпека поруч

Небезпека поруч 19.09.2019

поділитись:
Небезпека поруч - фото 1

Дві пожежі, труп безхатька та нетвереза молодь. Покинута будівля на вулиці Київській понад 5 років додає незручностей мешканцям трьох сусідніх будинків. Скаржаться - там постійно бенкетують наркозалежні та пиячать підлітки. Хто має відповідати за такий безлад?


За словами місцевих колись тут росли троянди, а у декоративному озері плавали каченята. А зараз збираються наркозалежні та безхатьки. А ми тут бачимо побите скло від пляшок та імпровізоване ліжко.


Пані Юлія живе у будинку поруч. Скаржиться - на власне подвір'я вийти моторошно - цілодобово до покинутої будівлі приходять невідомі. Курять, пиячать, вживають наркотики та влаштовують бійки.


«Снимали как били мальчика, выкладывали на ютуб, на прошлой неделе нашли человека без определенного места жительства, то ли умер сам, то ли его убили».


І все це бачить малеча, додають місцеві. Хвилюються, що незабаром і їх діти також братимуть такий негативний приклад. Додають, по допомогу куди тільки не звертались.


«Приезжали депутаты перед выборами, просили, сделайте что-нибуть для детей. Детям некуда ходить. негде заниматься, школа музыкальная в подворотне находится. Родители на работе, не каждый может может повести ребенка в центр».


На місце неодноразово приїжджали і поліцейські. У профільному департаменті пояснюють - довгий час ця територія належала приватній особі. А тепер за рішенням суду право власності скасували.


«В настоящее время ведется работа, чтобы данное строение признать безхозным. после чего по решению суда принять в коммунальную собственность. В планах мариупольского городского совета выставить этот объект недостроя на продажу, путём аукциона» - розповіла начальниця управління департаменту по роботі з активами Юлія Дубовська.


Бюрократичні перепони обіцяють подолати протягом року.

Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.