19:40, 17.01.2020

Нестандартні уроки – у міському ліцеї пройшов тиждень експериментів

На німецькій мові - про біологію, на українській літературі - про фізику та про українську мову - на фізкультурі. Перший тиждень навчання почався у міському ліцеї з інтегрованих уроків.

поділитись:
Нестандартні уроки – у міському ліцеї пройшов тиждень експериментів - фото 1

Серед учасників - учні від 8 до 11 класів. Хтось обрав зимові святкування в англійській та українській культурі, хтось говорив про шкільне харчування - німецькою, а дехто - був активним у національному черлідингу.
Учні пишаються своїми результатами та діляться емоціями.

«Це сучасна програма навчання і, я вважаю, що у нашому ліцеї, у нашому місті таке проводилося у перший раз» - зазначає учениця 11 класу Софія.

Разом із ліцеїстами до нестандартних уроків готувалися й учителі.

«Якщо ви бачили, яка кількість глядачів у нас була ми очікували, що так буде. але що буде настільки неймовірно, захоплююче - нам було дуже приємно» - розповідає вчителька української мови Катерина Смірнова.

 

«Ми вчили - кричалки, вигуки, ось: доки я кричати можу, Україна переможе» - розповідає вчитель фізкультури.

Ще одна цікавинка - інтегрований урок біології та німецької мови.

«Когда нам сказали, что было бы неплохо приготовить, что-то для дегустации. Я подумала, что сладкое будет интересно абсолютно всем и его будет очень удобно раздать. Поэтому придумала приготовить манный пудинг, так как это было не сложно, и быстро, и к тому же это было очень вкусно» - розповідає Тетяна.

Викладачі згадують, коли вони навчалися, про такі уроки навіть не мріяли.

«В моем детстве, конечно не было таких проектов. Особенно язык и предмет, но если были, то география и биологи, те которые близкие, физика и химия. такие бывали совместные уроки, но, чтобы с языком - нет. Мне кажется, что для современных детей это очень важно. без иностранного языка себя где-то проявить» - каже вчитель біології Олена Кареба.

Ідею ТЕМПу - тиждень експериментів, можливостей та проєктів, запозичили у німецьких колег, але модернізували під міський ліцей, говорить заступниця директора Ірина Цинкуш.

«У нас є школа партнер у Віцмунді і школярі німецькі розпочинають навчальний рік з тижня проєктів і в нас виникла така ідея, щоб були навчальні проєкти, але наші вчителі підійшло творче до цього, і зробили проєкти інтегровані».