19:10, 02.10.2019

Ні капітуляції. У Маріуполі, як і в багатьох містах України, тривають акції протесту

Ні капітуляції. У Маріуполі, як і в багатьох містах України, тривають акції протесту 02.10.2019

поділитись:
Ні капітуляції. У Маріуполі, як і в багатьох містах України, тривають акції протесту - фото 1

У Маріуполі тривають акції проти узгодження владою "формули Штайнмаєра". На плакатах - заклики не здавати Україну та зберегти єдність.

Маріупольці, які вийшли на акцію, вважають, що ця формула буде реалізована за російським сценарієм - не на користь суверенітету нашої держави.

"І ми кажемо "ні окупації". Україна повинна бути цілою: Донецьк, Луганськ, Крим. Всі ці окуповані території - це території України." - каже актівіст Дмитро Чичера.

Нагадаємо, напередодні у Мінську відбулося засідання Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі. За словами Президента Володимира Зеленського, "формула Штайнмаєра" передбачає ухвалення закону про особливий статус Донбасу, але для цього мусять бути виконані певні умови. Гарант упевнений, проведення виборів в ОРДЛО "під дулами кулеметів" не буде.

"Якщо там хтось буде, виборів не буде. Ви ж розумієте це. Ми ніколи не підемо, ми підготуємо всі запобіжники, ми ніколи з вами не підемо на те, щоб проводити вибори, якщо там є військові". - зазначив Президент України Володимир Зеленський.