17:22, 23.10.2020

Глядачі "України 24" першими дізнаються результати виборів

Спільно з телеканалом "Україна 24" студія Савіка Шустера замовила незалежні екзит-поли у 12 містах України.

поділитись:
Глядачі "України 24" першими дізнаються результати виборів - фото 1

25 жовтня в ефірі телеканалу «Україна 24» відбудеться гучна прем'єра — «Ніч виборів з Савіком Шустером». Унікальність програми в тому, що глядачі «України 24» першими в країні дізнаються результати місцевих виборів.

Спільно з телеканалом «Україна 24» студія Савіка Шустера замовила незалежні екзит-поли у 12 містах України: Київ, Дніпро, Харків, Маріуполь, Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернівці, Ужгород, Львів, Вінниця та Черкаси.

«Ніч виборів з Савіком Шустером» є важливим проєктом, оскільки результати місцевих виборів визначать, як українці житимуть наступні п’ять років.

«Ми часто на свої ефіри запрошуємо мерів різних міст. І щоразу ми стаємо свідками того, як місцева влада перетворюється у потужну силу. Це дуже важливі для країни вибори. У 2019 році більшість українців підтримали Президента Володимира Зеленського та його партію в парламенті. Кого вони підтримають на місцевих виборах, і як Україна проживе наступні кілька років — ми дізнаємося першими в країні завдяки нашим екзит-полам», — розповів Савік Шустер.

Глядачі каналу «Україна 24» дізнаються результати місцевих виборів одразу після закриття дільниць. В ефірі ексклюзивної програми найвпливовіші політики, лідери та кандидати після завершення виборчої кампанії відповідатимуть за свої слова та обіцянки.

Не пропустіть «Ніч виборів з Савіком Шустером» 25 жовтня о 19:30 на телеканалі «Україна 24».