11:30, 27 червня

«Ніхто цього не знає краще, ніж українці», – Нуланд про загрози путінського режиму

Країнам Заходу не вдалося ефективно боротися із загрозами, які представляє режим російського президента Володимира Путіна.

поділитись:
«Ніхто цього не знає краще, ніж українці», – Нуланд про загрози путінського режиму - фото 1

Про це під час онлайн дискусії Київського Безпекового Форуму заявила відомий американський дипломат, екс-заступник Держсекретаря США Вікторія Нуланд.

«В останні 20 років нам як демократичній спільноті під проводом Сполучених Штатів Америки не вдалося зберегти спільні позиції та присвятити достатньо ресурсу і уваги тому, щоб боротися із загрозами, які представляє для всіх нас путінський режим. «Ніхто цього не знає краще, ніж українці», - наголосила вона.

Вікторія Нуланд зазначила, що країнам Заходу вдалося запровадити «значний і безпрецедентний пакет трансатлантичних і глобальних санкцій у відповідь на події в Криму та на Донбасі».

«Але ми не змогли підтримати цю політику таким чином, щоб збільшити ціну, яку має заплатити Путін за те, що він неготовий сісти за стіл переговорів і серйозно обговорити реалізацію угод, досягнутих у Мінську, які він сам підписав, підтвердивши зобов’язання вийти з України», - сказала вона.

Бракує єдності та твердої позиції, які демократична спільнота, мали проявити у відповідь на різні загрози, - наголосила Нуланд.

Київський Безпековий Форум – провідний міжнародний форум України з обговорення проблем миру і безпеки. Заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.