17:30, 17 лютого

Нині причину обвалу колектора усунули. Та чи ліквідували наслідки?

Селище Новоселівка, вулиця Кирпічна. Зараз тут потроху ліквідують наслідки аварії - знімають верхній шар землі та дезинфікують. А ось у суботу глибина каналізаційних стоків тут досягала півметра, розповідають місцеві.

поділитись:
Нині причину обвалу колектора усунули. Та чи ліквідували наслідки? - фото 1

Нечистоти почали текти по вулиці приблизно о десятій ранку. А перестали - о шостій вечора, говорить пані Валентина.

"З двору вийти не могли, тому що, ні у кого немає чобіт високих, тож ми нікуди не ходили взагалі. Шум такий був, що якщо ми стоїмо, дівчино стоїть на тій вулиці, а я на цій - ми не чуємо один одного. Ось такий був потік води. Був запах такий, коли я зайшла в кімнату в ванну - мені спазми здавило, відкрилася блювота, я вибігла."

Жителям Новоселівки позаливало вигреби та земельні ділянки. А після каналізаційних стоків не можна нічого саджати на городі протягом декількох років, занепокоєні місцеві.

"Запах неприємний - це так. І він не буде стояти тиждень або дві, він стоятиме місяць. Згадаєте мої слова. Тим більше, чим більше тепліше, тим все це справа розходиться набагато швидше. А там уже невідомо, які наслідки будуть."

Запевняють - вихід із ситуації - або досипати згори нову землю, або прибрати верхній шар зіпсованої. Саму ж аварію ліквідували на ранок неділі. На місці працювали комунальники, рятувальники та правоохоронці. Про це у Фейсбуці повідомив секретар міської ради Степан Махсма. Проте які роботи ще лишилося виконати, господарники поки що не коментують.